Geoblog.pl    Kuba1234    Podróże    2012 Singapur, Malezja, Tajlandia- relacja    Na czym stanęło?

Na czym stanęło?

Polska, Gdańsk

Pamiętam jak dwa lata temu mniej więcej w tym samym czasie jechaliśmy do Wawy na lotnisko, otaczały nas miejscami dwumetrowe ściany śniegu przy drodze. Pierwszy śnieg w tym roku spadł parę dni temu (spadł... całe 5cm!) i już go praktycznie nie ma. Wygląda jednak na to, że nasza kochana Azja nie zaskoczy nas jakąś szczególną "odmiennością" klimatu i po prostu będzie ciepło (no może za ciepło).

Bardzo nam miło, że zdecydowali się jednak jechać z nami Kasia i Jacek. Wiem, że mieli bardzo mało czasu na podjęcie decyzji, tym bardziej szacun za męskie jej podjęcie :)

Dokładna trasa zostanie dograna na miejscu. Na razie tradycyjnie pierwszy hotel mamy zarezerwowany, ale o tym później. Na razie musimy tam dotrzeć, starając się nie myśleć o kolejnych wczorajszych rewelacjach TVN24 na temat nowych mikrouszkodzeń skrzydeł w samolotach Airbus A380 (tym razem jakiś poważniejszych), którym lecimy z Frankfurtu... Łojtam, łojtam, telewizja kłamie!

Jarecki
Jarecki - 2012-01-22 13:06
Piszę, aby was zmobilizować do szczegółowej realcji. Udanej pełnej pozytywnych wrażeń podróży. Pamietajcie, że poranna kawa bez nowegoo wpisu nie bedzie mi smakować, więc proszę mi nie psuć walorów smakowych. Pozdrowienia ja Kasi i Jacka. Bawcie się dobrze. Jak będziece się byczyć na jednej z tych bajecznych wysp, jak będziecie się pluskać w tej nieprzyzwoicie gorącej wodzie Morza Andameńskiego wspomnijcie nas, ekipę Azja 2010 i wieczorem wylegiwając się na plaży wychylcie co nie co za nasze zdrowie.
Powodzenia

dana
dana - 2012-01-22 21:46
ja tez czekam na dalsze relacje :) mama dana

Jarecki
Jarecki - 2012-01-23 08:59
Meteo podaje, że w Singapurze dziś 30 stopni. Ale męczarnia, jak wy dacie radę???

Kuba1234
Basia i Kuba Sz.